W skrócie:

zajmujemy się uzdatnianiem wody pitnej, gospodarczej i przemysłowej, a więc na potrzeby absolutnie każdego odbiorcy czyli systemy, filtry i filterki do domu, gastronomii, szwalni, myjni, jakie tylko chcesz. 
Zostaw swój e-mail, dowiedz się więcej o wodzie i zgarniaj wszystkie promocje =>

Jesteśmy specjalistyczną firmą od ponad 20 lat działającą w obrębie ekologii.
Tak, to było w 1992 roku kiedy ludzie jeszcze pytali co tak naprawdę kryje się pod pojęciem "eko"?

Już wtedy sygnalizowaliśmy wielu problemy związane z jakością wody, niemniej jednak wszelkie nasze działania w tym zakresie można było uznać w tym czasie za hobby bądź altruizm, gdyż świadomość ówczesnego Polaka sprowadzała się do tego, że "woda jest czysta, bo jest przezroczysta".

Sytuacja ta zmieniła się znacznie gdy w roku 1996 nasi rodacy mogli doznać komfortu korzystania z dobrodziejstw wcześniej zastrzeżonych jedynie dla NASA i na polskim rynku pojawiły się pierwsze systemy uzdatniania wody pitnej wykorzystujące najnowocześniejszą technologię membranową.
Jednocześnie raz zanieczyszczone środowisko naturalne zaczęło odpłacać się nam pięknym za nadobne i po latach nieustannej degradacji zaoferowało ciecz, której jakość dalece dziś odbiega od wody uznawanej dotychczas za pitną.

Ponieważ aktualnie jako już świedomy Europejczyk wiesz, że składasz się z 80% wody, i że jesteś tym co pijesz, nasza firma wciąż się rozwija aby móc nieść Ci pomoc w rozwiązywaniu przeróżnych Twoich problemów związanych z wodą i po to również, aby spełniać Twoje najdziwniejsze kaprysy co do sposobów instalacji, projektów, urządzeń, serwisu czy obsługi oferowanych przez nas filtrów i systemów uzdatniania wody.

Ponieważ potrzeby naszych Klientów nieustannie rosną, tak więc c.d.n.